76 842 00 56

O nas

Absolwenci Centrum Artystyczno- Edukacyjnego "ZG- Muzyk" osiągają sukcesy na scenach krajowych i zagranicznych


O nas


  Twórcami ośrodka są Dorota Gumienna i Zbigniew Gumienny - muzycy, którzy w roku 1994 utworzyli jedną z piewszych w województwie, prywatną szkołe muzyczną o nazwie Studium Muzyczne "ZG-MUZYK". Z czasem poszerzono ofertę o naukę języków obcych i taniec, tworząc Centrum Artystyczno-Edukacyjne "ZG-Muzyk". 
Po kilkunastu latach tułania się w wynajmowanych lokalach, CA-E "ZG - Muzyk" doczekało się własnego budynku. Od 2006 roku siedziba ośrodka mieści się w Lubinie na osiedlu "Ustronie" przy ulicy Polnej 2d. W odpowiednio wyposażonych salach dydaktycznych odbywają się zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych oraz wokalu estradowego, zajęcia teorii muzyki oraz próby szkolnego zespołu wokalno- instrumentalnego. Kadrę pedagogiczną CA-E "ZG-MUZYK" tworzą wykwalifikowani nauczyciele, o wieloletnim doświadczeniu w pracy zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i osobami dorosłymi.

Działa tu również SKLEP MUZYCZNY "ZG- MUZYK", oferujący instrumenty i akcesoria muzyczne oraz nuty i książki o tematyce muzycznej.